«

»

Wyjazd na Marsz Niepodległości ! [wideo]

Marsz NiepodległościCzas biegnie nieubłaganie, kończy się lato, zaś coraz większymi krokami zbliża się kolejna odsłona Marszu Niepodległości. Przed wszystkimi patriotami w Polsce staje nie małe zadanie, aby podtrzymać progres z lat ubiegłych i po raz kolejny przemaszerować przez ulice Warszawy w większej liczbie niż w roku ubiegłym. Musimy znów zmobilizować własne szeregi, aby wszystkim oponentom pokazać, iż narodowy żywioł ciągle wzbiera na sile. Narodowy Rzeszów ponownie organizuje wyjazd na Święto Niepodległości 11 listopada do Warszawy.

Podobnie jak przez ostatnie dwa lata w których Narodowy Rzeszów organizował
wyjazd na Marsz Niepodległości będzie to wyjazd autokarowy.

Na wspólną podróż zapraszamy wszystkich patriotów niezależnie od wieku, którzy tego dnia chcą wspólnie z narodowym środowiskiem świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Na wyjazd mogą się wybrać zarówno osoby z Rzeszowa jak i z podkarpacia, które są w stanie dojechać na zbiórkę tutaj lub też zabrać się po drodze (krajową 9).

Sama zbiórka z pewnością będzie wczesnym rankiem, zaś powrót w godzinach wieczornych. Godzinę wyjazdu uściślimy, gdy tylko główni organizatorzy podadzą godziny marszu w Warszawie.

Cena wyjazdu wynosi 60 zł (w tym okazjonalny gadżet niespodzianka dla każdego kto w tym dniu wyruszy razem z nami).

Forma rezerwacji:

Miejsca rezerwujemy drogą mailową wysyłając swe zapotrzebowanie na adres: wyjazd11listopada@gmail.com

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30 zł na podane w dalszej korespondencji konto. Forma zaliczki jest konieczna, aby zniwelować nieprzemyślane rezerwacje, które następnie stawiają organizatorów przed trudną sytuacją posiadania wolnych miejsc w dniu wyjazdu.

Miejsce zbiórki zostanie podane poprzez adres mailowy osobom wyjeżdżającym w stosownym czasie.

W razie pytań prosimy o kontakt na naszego normalnego maila narodowyrzeszow@gmail.com
Rozsyłamy wiadomość znajomym, namawiamy bliskich do wyjazdu, wspólnie pracujemy na sukces Marszu Niepodległości i zwycięstwa narodowych, patriotycznych ideałów.
Poniżej prezentujemy również małą zapowiedź w formie wideo, którą prosimy o rozsyłanie.

Informacje na bieżąco będziemy podawać na naszym blogu oraz na www.facebook.com/NarodowyRzeszow

NAJAZD NA WARSZAWĘ !!
NIE MOŻE CIEBIE TAM ZABRAKNĄĆ !!

YouTube Preview Image