«

»

Wyjazd na Marsz Niepodległości z Rzeszowa!

Marsz NiepodległościCzas biegnie nieubłaganie, kończy się kalendarzowe lato, zaś coraz większymi krokami zbliża się kolejna odsłona Marszu Niepodległości. Przed wszystkimi patriotami w Polsce staje nie małe zadanie, aby powtórzyć osiągnięcie z poprzedniego roku, gdy ulicami stolicy maszerowało nas grubo ponad 20 tysięcy. Musimy znów zmobilizować własne szeregi, aby wszystkim oponentom pokazać, iż narodowy żywioł ciągle wzbiera na sile, zaś pazernym przedstawicielom władzy wybić z głowy próby zawłaszczenia oddolnej, potężnej inicjatywy. Narodowy Rzeszów ponownie organizuje wyjazd na Święto Niepodległość 11 listopada do Warszawy. Podobnie jak rok temu będzie to wyjazd autokarowy.
Na wspólną podróż zapraszamy wszystkich patriotów niezależnie od wieku, którzy tego dnia chcą wspólnie
z narodowym środowiskiem świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
Na wyjazd mogą się wybrać zarówno osoby z Rzeszowa jak i z podkarpacia, które są w stanie dojechać na zbiórkę tutaj lub też zabrać się pod drodze (krajową 9).
Sama zbiórka z pewnością będzie wczesnym rankiem, zaś powrót w godzinach wieczornych. Godzinę wyjazdu uściślimy, gdy tylko główni organizatorzy podadzą godziny marszu w Warszawie.
Cena wyjazdy wynosi  60zł  (w tym okazjonalna koszulka dla każdego podróżującego).
Forma rezerwacji:
Miejsca rezerwujemy drogą mailową wysyłając swe zapotrzebowanie na adres: wyjazd11listopada@gmail.com
 
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30zł na podane w dalszej korespondencji konto. Forma zaliczki jest konieczna, aby zniwelować nieprzemyślane rezerwacje, które następnie stawiają organizatorów przed trudną sytuacją posiadania wolnych miejsc w dniu wyjazdu.
Miejsce zbiórki zostanie jeszcze podane wyjeżdżającym w stosownym czasie.
W razie pytań prosimy o kontakt na naszego normalnego maila.
Rozsyłamy wiadomość znajomym, namawiamy bliskich do wyjazdu, wspólnie pracujemy na sukces Marszu Niepodległości i zwycięstwa narodowych, patriotycznych ideałów.
NAJAZD NA WARSZAWĘ !!
MOBILIZACJA !!

YouTube Preview Image